Złoto i srebro dla Fighters Factory Oleśnica. Świetny występ na Mistrzostwach Polski MMA - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl

 


Zawodnicy Fighters Factory Oleśnica mają powody do dumy. Podczas Mistrzostw Polski MMA, które odbyły się w Puławach, reprezentanci klubu wywalczyli aż cztery medale – dwa złote i dwa srebrne.

Najwyższe miejsce na podium zajęli Jakub Sierpiński oraz Adam Niemyt, którzy w swoich kategoriach zdobyli tytuły mistrzów Polski. Ze srebrnymi medalami do Oleśnicy wracają natomiast Oliwier Łazarski oraz Konrad Grzegorzek.

Jak podkreśla klub, osiągnięte wyniki są efektem wielu miesięcy ciężkich treningów, determinacji i ogromnego zaangażowania zawodników.

Wczorajszy dzień był dla naszego klubu niezwykle udany! Nasi zawodnicy pokazali ogromne serce do walki i wracają z Mistrzostw Polski z fantastycznymi wynikami – przekazali przedstawiciele Fighters Factory Oleśnica.

To kolejny sukces oleśnickiego klubu, który regularnie potwierdza wysoki poziom szkolenia i skutecznie rywalizuje z najlepszymi zawodnikami z całej Polski.

Gratulujemy wszystkim medalistom oraz trenerom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.






Źródło: Fighters Factory Oleśnica