Koniec pewnego rozdziału w SP4. Wicedyrektor Agata Pietrzak odchodzi do nowej szkoły - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl



Zmiana kadrowa w oleśnickich szkołach. Z końcem roku szkolnego ze stanowiska wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 odchodzi Agata Pietrzak, która przez ostatnie 14 lat była związana z placówką.

Od nowego roku szkolnego obejmie funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Oleśnicy. Dla społeczności "Czwórki" oznacza to zakończenie ważnego etapu.

Zmiany kadrowe w oleśnickich placówkach oświatowych są związane z zakończeniem roku szkolnego i przygotowaniami do nowego roku, który rozpocznie się od 1września.

Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, kto ją zastąpi.

Źródło: Informacje własne.