Trwają poszukiwania 15-letniej Andżeliki. Nastolatka mogła jechać pociągiem do Wrocławia - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl
Policjanci z Olsztyna prowadzą intensywne poszukiwania 15-letniej Andżeliki Zień z Olsztynka. Nastolatka zaginęła w czwartek, 25 czerwca.
Jak informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie, dziewczyna po raz ostatni była widziana około godziny 14:30 w Jezioranach. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tego samego dnia w godzinach popołudniowych wsiadła na dworcu w Olsztynie do pociągu relacji Białystok – Wrocław Główny.
Ze względu na trasę przejazdu pociągu policja apeluje o czujność również do mieszkańców Dolnego Śląska. Niewykluczone, że nastolatka mogła przebywać lub nadal przebywać na trasie prowadzącej do Wrocławia.
Rysopis zaginionej
15-latka ma około 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma długie włosy w kolorze wyblakłej czerwieni. W dniu zaginięcia ubrana była w:
czarne krótkie spodenki,
czarną bluzkę z krótkim rękawem,
białe sportowe buty.
Policja prosi o pomoc
Każdy, kto widział Andżelikę Zień lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerem telefonu 47 731 34 24.
Każda, nawet z pozoru nieistotna informacja, może mieć znaczenie dla prowadzonych poszukiwań.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Olsztynie
