Trwają poszukiwania 15-letniej Andżeliki. Nastolatka mogła jechać pociągiem do Wrocławia - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl

 


Policjanci z Olsztyna prowadzą intensywne poszukiwania 15-letniej Andżeliki Zień z Olsztynka. Nastolatka zaginęła w czwartek, 25 czerwca.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie, dziewczyna po raz ostatni była widziana około godziny 14:30 w Jezioranach. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tego samego dnia w godzinach popołudniowych wsiadła na dworcu w Olsztynie do pociągu relacji Białystok – Wrocław Główny.

Ze względu na trasę przejazdu pociągu policja apeluje o czujność również do mieszkańców Dolnego Śląska. Niewykluczone, że nastolatka mogła przebywać lub nadal przebywać na trasie prowadzącej do Wrocławia.

Rysopis zaginionej

15-latka ma około 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma długie włosy w kolorze wyblakłej czerwieni. W dniu zaginięcia ubrana była w:

czarne krótkie spodenki,

czarną bluzkę z krótkim rękawem,

białe sportowe buty.

Policja prosi o pomoc

Każdy, kto widział Andżelikę Zień lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerem telefonu 47 731 34 24.

Każda, nawet z pozoru nieistotna informacja, może mieć znaczenie dla prowadzonych poszukiwań.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Olsztynie