Zatrzymany za narkotyki w Bierutowie. 34-latek w rękach policji - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl
Policjanci z komisariatu w Bierutowie zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do interwencji doszło podczas kontroli drogowej na terenie miasta.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna kierował pojazdem, gdy został zatrzymany do kontroli. W trakcie czynności przyznał, że posiada przy sobie substancje zabronione. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że zabezpieczony środek to amfetamina – w ilości odpowiadającej około 20 porcjom.
34-latek odpowie teraz przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policja przypomina, że posiadanie substancji odurzających jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Funkcjonariusze zapowiadają dalsze działania ukierunkowane na eliminowanie tego typu przestępczości na terenie powiatu.
Źródło: komunikat służb mundurowych
