Junior starszy KS Wiwa Goszcz bez punktów po trudnym wyjeździe. Wysoka porażka we Wrocławiu - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl

 


To nie był udany wyjazd dla juniorów starszych KS Wiwa Goszcz. W spotkaniu rozegranym we Wrocławiu zespół uległ Olympic Junior II aż 1:8. Mimo wysokiej porażki w drużynie nie zabrakło zaangażowania i walki do samego końca.

Mecz od początku układał się niekorzystnie dla gości. Już w 2. minucie kontuzji doznał Nikodem Gaj, co zmusiło zespół do gry w osłabieniu. Problemy kadrowe i szybkie wydarzenia na boisku wyraźnie wpłynęły na przebieg spotkania.

Honorową bramkę dla KS Wiwa Goszcz zdobył Antoni Nowak. Było to jedyne trafienie zespołu w tym meczu, który ostatecznie zakończył się wysoką przegraną.

Pomimo wyniku trener docenił postawę zawodników, podkreślając ich determinację i walkę w trudnych warunkach. Na boisku pojawili się: Wiktor Boniek, Jakub Eckert, Nikodem Gaj, Jan Grabarkiewicz, Jakub Nowaczyk, Jakub Kret, Jakub Krzemiński, Antoni Nowak, Cyprian Zając, Filip Zima oraz Jakub Żuk.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, a drużyna z Goszcza wraca bez punktów.

Źródło: komunikat klubu