Dwa miejsca na podium dla WKS Oleśniczanka w 60. Crossie Ostrzeszowskim - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl

 


Bardzo dobre wieści dotarły do nas z Ostrzeszowa. Reprezentanci WKS Oleśniczanka pokazali się z bardzo mocnej strony podczas 60. Crossu Ostrzeszowskiego, jednej z najstarszych i najdłużej nieprzerwanie rozgrywanych imprez biegowych w Polsce. Nasi zawodnicy wrócili z tej prestiżowej rywalizacji z dwoma miejscami na podium.

W niedzielę, 19 kwietnia, w zawodach wystartowało dwoje przedstawicieli oleśnickiego klubu. Oboje spisali się znakomicie i oboje zakończyli swoje biegi na drugich miejscach.

W rywalizacji dziewcząt U14 na dystansie około 1 kilometra świetnie pobiegła Ada Przyborek. Zawodniczka WKS Oleśniczanka skutecznie finiszowała i wywalczyła 2. miejsce w swojej kategorii.

Równie udany start zanotował Cyprian Sielski. W biegu chłopców U16 na dystansie 1,5 kilometra także uplasował się na 2. pozycji. Jak podkreślono w klubowym komunikacie, był to bardzo emocjonujący i pasjonujący bieg.

Gratulacje dla Ady Przyborek i Cypriana Sielskiego.

Źródło: komunikat klubu WKS Oleśniczanka