ZooEgzotyka wraca do Wrocławia. Węże, pająki i egzotyczne zwierzęta w Hali Orbita - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl

 


Miłośnicy egzotycznych zwierząt i roślin mogą już zapisać tę datę w kalendarzu. 20 września 2026 roku we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja targów ZooEgzotyka, jednego z największych wydarzeń tego typu w Polsce.

Impreza zostanie zorganizowana w Hali Sportowo-Widowiskowej Orbita przy ul. Wejherowskiej 34. Organizatorzy zapowiadają obecność hodowców, sklepów oraz wystawców z kraju i zagranicy. Na odwiedzających czekać będą zwierzęta oraz rośliny pochodzące z różnych zakątków świata.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć między innymi węże, jaszczurki, żółwie, żaby, ślimaki, owady, pająki, ryby oraz wiele gatunków roślin egzotycznych. Organizatorzy podkreślają również edukacyjny charakter targów. To okazja do rozmów z hodowcami i ekspertami zajmującymi się terrarystyką, akwarystyką oraz botaniką.

ZooEgzotyka od lat przyciąga zarówno początkujących pasjonatów, jak i doświadczonych hodowców. Wydarzenie daje możliwość zdobycia wiedzy na temat pielęgnacji zwierząt i roślin egzotycznych, a także poznania najnowszych trendów w branży.

Co ważne, jeden bilet umożliwi udział nie tylko w targach ZooEgzotyka. Tego samego dnia odwiedzający będą mogli skorzystać również z targów akwarystycznych oraz spotkań z twórcami internetowymi związanymi z tematyką zwierząt.

Wydarzenie rozpocznie się 20 września 2026 roku w Hali Orbita we Wrocławiu.

Źródło: organizator wydarzenia