Skradziono rower przy stacji PKP w Dobroszycach. Właściciel prosi o pomoc - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl
Mieszkaniec naszego regionu zwraca się z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionego roweru. Do kradzieży doszło 19 czerwca przy stacji kolejowej w Dobroszycach.
Jak wynika z opublikowanej informacji, sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Właściciel podkreśla, że rower jest oznaczony przez policję, co może ułatwić jego identyfikację w przypadku odnalezienia.
Osoby, które mogły widzieć moment kradzieży lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 669 007 659.
Właściciel przewidział również nagrodę pieniężną za pomoc prowadzącą do odzyskania roweru.
Skradziony jednoślad to rower górski w charakterystycznym, jaskrawo-żółtym kolorze. Jeśli zauważyliście taki rower wystawiony na sprzedaż lub porzucony w okolicy, warto skontaktować się z właścicielem lub poinformować policję.
Źródło: zgłoszenie właściciela roweru
