Auto uderzyło w drzewo na drodze z Oleśnicy do Ligoty Wielkiej. W środku kobieta z dzieckiem - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl
Na drodze z Oleśnicy w kierunku Ligoty Wielkiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. W aucie podróżowała kobieta z dzieckiem.
Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Jak ustaliliśmy, pracują tam trzy zastępy straży pożarnej oraz policja, na miejscu są dwa radiowozy. Na szczęście mimo poważnie wyglądającej sytuacji nikomu nic się nie stało.
Na ten moment kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch w miejscu zdarzenia jest spowolniony, a strażacy przepuszczają samochody wahadłowo.
Do sprawy będziemy wracać, jeśli pojawią się nowe informacje.
Źródło: informacje własne



