Pogoń III Oleśnica wygrywa 5:2. Skuteczny występ młodzików - Oleśnica - nowinyolesnickie.pl
Młodzicy Pogoni Oleśnica pokazali konkretną piłkę i pewnie sięgnęli po kolejne punkty. W meczu VI ligi okręgowej zespół Pogoni III pokonał AP II Syców 5:2.
Spotkanie rozegrano we wtorek, 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Oleśnicy. Gospodarze od początku narzucili tempo i już do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron dołożyli kolejne trafienia i kontrolowali przebieg gry, choć końcówka przyniosła dwa szybkie gole rywali.
Na listę strzelców dla Pogoni wpisali się: Zamorska, Garbowski, Kazimierowicz, Rudzki oraz Karga.
W kadrze Pogoni wystąpili m.in. Stefaniak, Garbowski, Dyk, Kras, Szostak, Kaznowski, Kazimierowicz, Wasilewski i Faleńczyk. Z ławki weszli m.in. Mikołajczyk, Górecki, Rudzki, Wrzeszczak, Frankowski, Żurawski, Karga i Zamorska.
Dziś zagraliśmy bardzo dobre zawody. Było dużo sytuacji, szybka gra i walka o każdą piłkę. Szkoda końcówki, gdzie straciliśmy dwie bramki, ale to był chyba nasz najlepszy mecz w lidze – podsumował trener Rafał Prudaczuk.
To kolejne zwycięstwo młodego zespołu, który wyraźnie łapie rytm w rozgrywkach.
Źródło: klubowy komunikat zespołu
